Location : Home > R > RT0805FRE07270KL
RT0805FRE07270KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE07270KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE07270KL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 270K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE07270KL RES SMD 270K OHM 1 1/8W 0805 1324900 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com