Location : Home > R > RT0805FRE07274RL
RT0805FRE07274RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE07274RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE07274RL ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RT0805FRE07274RL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 274 ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE07274RL RES SMD 274 OHM 1 1/8W 0805 1324600 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com