Location : Home > R > RT0805FRE0782RL
RT0805FRE0782RL
Share on FacebookShare on Facebook
RT0805FRE0782RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0805FRE0782RL Thin Film Resistors - SMD 1/8W 82 ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT0805FRE0782RL RES SMD 82 OHM 1 1/8W 0805 1224900 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com