Location : Home > R > RT1206FRE07107KL
RT1206FRE07107KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206FRE07107KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206FRE07107KL RES 107K OHM 1/8W 1 SMD 1206 14792 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206FRE07107KL RES SMD 107K OHM 1 1/4W 1206 594200 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT1206FRE07107KL RES SMD 107K OHM 1 1/4W 1206 704200 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT1206FRE07107KL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 107K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com