Location : Home > R > RT1206FRE0710KL
RT1206FRE0710KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206FRE0710KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206FRE0710KL 854679 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RT1206FRE0710KL 854679 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
RT1206FRE0710KL RES SMD 10K OHM 1 1/4W 1206 1431100 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT1206FRE0710KL standard package with RoHS 43530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RT1206FRE0710KL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 10K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT1206FRE0710KL 50ppm 100000 YAGEONXPYC 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com