Location : Home > R > RT1206FRE07130KL
RT1206FRE07130KL
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206FRE07130KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206FRE07130KL RES 130K OHM 1/8W 1 SMD 1206 14200 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206FRE07130KL Thin Film Resistors - SMD 1/4W 130K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com