Location : Home > R > RT1206FRE0727K4L
RT1206FRE0727K4L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206FRE0727K4L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206FRE0727K4L RES 27.4K OHM 1/8W 1 SMD 1206 10301 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206FRE0727K4L RES SMD 27.4K OHM 1 1/4W 1206 802500 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT1206FRE0727K4L RES SMD 27.4K OHM 1 1/4W 1206 912500 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RT1206FRE0727K4L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 27.4K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com