Location : Home > R > RT1206FRE0753K6L
RT1206FRE0753K6L
Share on FacebookShare on Facebook
RT1206FRE0753K6L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT1206FRE0753K6L Thin Film Resistors - SMD 1/4W 53.6K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RT1206FRE0753K6L RES 53.6K OHM 1/8W 1 SMD 1206 13870 Yageo 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RT1206FRE0753K6L RES SMD 53.6K OHM 1 1/4W 1206 783500 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RT1206FRE0753K6L RES SMD 53.6K OHM 1 1/4W 1206 893500 Yageo 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.