Location : Home > R > RT424F12
RT424F12
Share on FacebookShare on Facebook
RT424F12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT424F12 DIP 10008 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
RT424F12 RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V 27890 TE Connectivity 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RT424F12 854679 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
RT424F12 RELAY PWR LATCH DPDT 8A 12VDC 8000 Tyco Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com