Location : Home > R > RWR89S16R9FSS73
RWR89S16R9FSS73
Share on FacebookShare on Facebook
RWR89S16R9FSS73 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163390G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC
767163390G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 39ohms 16Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767163390G CTS Resistor Products 781000 2015+ RES ARRAY 39 OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com