Location : Home > R > RYM12DRST
RYM12DRST
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GCA50DRMZ-S664 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 100POS .125 SQ WW
ABM25DRKF Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD
AMC26DRTN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 52POS .100 DIP SLD
50-00025 Connectors, Interconnects Barrel - Power Connectors CONN JACK 2.1MM X 5.5MM
307-012-526-202 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CARDEDGE LO PRO 12POS .156 GRN