Location : Home > S > S29CD032J0RFAM010
S29CD032J0RFAM010
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1435690 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies CABLE 3POS VALVE PLUG-WIRE 3M
CS1W-CN118 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CBL PROG DSUB9 .1M RECPT
CS1W-CN118 7984566 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CS1W-CN118 Electronics 27461 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CS1W-CN118 NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CS1W-CN118 Originalnew 80500 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC3S1200E-4FG400I XILINX 12500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC3S1200E-4FG400I Xilinx Inc 8000 16+ 400-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7128SLC84-10 Altera 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EPM7128SLC84-10 Altera 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MSC8151TAG1000B Integrated Circuits (ICs) Embedded - DSP (Digital Signal Processors) IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA
MCIMX6G3CVM05AA Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microprocessors ARM? Cortex?-A7 Microprocessor IC i.MX6UL 1 Core, 32-Bit 528MHz 289-MAPBGA (14x14)
ATSAMC20G15A-MNT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ SAM C20 Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 32KB (32K x 8) FLASH
ATSAMC20G15A-MNT MICROCHIP 357 20+PB 48-QFN7x7 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
0449146002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
0353620267 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin