Location : Home > S > SC1608F-331
SC1608F-331
Share on FacebookShare on Facebook
SC1608F-331 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1608F-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.18A 100KHZ 57209 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC1608F-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.18A 100KHZ 46870 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC1608F-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.18A 100KHZ 41785 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited