Location : Home > S > SCRH104-331
SCRH104-331
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH104-331 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH104-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.43A 100KHZ 42175 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH104-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.43A 100KHZ 57599 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH104-331 INDUCTOR SMD 330UH 0.43A 100KHZ 47650 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com