Location : Home > S > SDR1806-102KL
SDR1806-102KL
Share on FacebookShare on Facebook
SDR1806-102KL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SDR1806-102KL SMD Power Inductors 10000 BOURNS 2013+ WLParts Electronics ltd
SDR1806-102KL INDUCTOR 1000UH SMD POWER 57729 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SDR1806-102KL RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B5015E24B-BSR Fans, Thermal Management DC Fans BLOWER 50X15MM 24VDC
B5015E24B-BSR IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B5015E24B-BSR NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-15E-129-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766
ATS-16E-98-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
ATS-18D-196-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T412
ATS-08D-168-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
ATS-05G-197-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT
ATS-19C-146-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
DPX165950DT-8144A1 Filters RF Filters MULTILAYER DIPLEXER FOR 704-1610
DPX165950DT-8144A1 TDK 80000 13~17+ Standard HCI
511-7H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270nH Unshielded Molded Inductor 1.79A 70 mOhm Max Axial
511-7H Electronics 27491 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511-7H Electronics 27491 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
511-7H IC 36380 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
M5031C Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL TAMPR PROOF 0.75"X0.75" RD