Location : Home > S > SH100M063ST
SH100M063ST
Share on FacebookShare on Facebook
SH100M063ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SH100M063ST CAP ALUM 10UF 20 63V RADIAL 701600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SH100M063ST CAP ALUM 10UF 20 63V RADIAL 88070 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SH100M063ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10uF 63Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SH100M063ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk