Location : Home > S > SH220M035ST
SH220M035ST
Share on FacebookShare on Facebook
SH220M035ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SH220M035ST CAP ALUM 22UF 20 35V RADIAL 701200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SH220M035ST CAP ALUM 22UF 20 35V RADIAL 89170 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SH220M035ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 35Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SH220M035ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk