Location : Home > S > SH330M050ST
SH330M050ST
Share on FacebookShare on Facebook
SH330M050ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SH330M050ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SH330M050ST CAP ALUM 33UF 20 50V RADIAL 791500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SH330M050ST CAP ALUM 33UF 20 50V RADIAL 97930 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SH330M050ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 50Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd