Location : Home > S > SH3R3M160ST
SH3R3M160ST
Share on FacebookShare on Facebook
SH3R3M160ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SH3R3M160ST CAP ALUM 3.3UF 20 160V RADIAL 1219700 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SH3R3M160ST CAP ALUM 3.3UF 20 160V RADIAL 97470 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SH3R3M160ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 160Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SH3R3M160ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk