Location : Home > S > SIM-012STT87
SIM-012STT87
Share on FacebookShare on Facebook
SIM-012STT87 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIM-012STT87 N/A 57000 ROHM 2013+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
SIM-012STT87 N/A 57000 ROHM 2013+ Andy (International) Electronics Ltd
SIM-012STT87 SMD4 1000 ROHM 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
351-80-153-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 53 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-153-00-004101 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-153-00-004101 Preci-Dip 157050 2016+ CONN HDR 53POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-153-00-004101 Preci-Dip 288590 2016+ CONN HDR 53POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0417710892 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold