Location : Home > S > SIT1602ACE2-30S
SIT1602ACE2-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE2-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139610 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57259 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 97470 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX85C24_T50R Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 1W DO41
BZX85C24_T50R Fairchild 139910 17+/18+ DIODE ZENER 24V 1W DO-41 FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX85C24_T50R Fairchild 139910 NEW RoHS DIODE ZENER 24V 1W DO-41 FindCores Electronics Inc.
BZX85C24_T50R Fairchild 157559 15+ DIODE ZENER 24V 1W DO-41 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX85C24_T50R Fairchild 232140 1538+ DIODE ZENER 24V 1W DO-41 Alphatek Technology Limited
7M16070011 Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À20ppm Crystal 12pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
0395077009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
7V-18.432MAAJ-T Crystals and Oscillators Crystals 18.432MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7V-18.432MAAJ-T TXC CORPORATION 57669 2015+ CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7V-18.432MAAJ-T TXC CORPORATION 88990 2015+ CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
7V-18.432MAAJ-T TXC CORPORATION 88990 2015+ CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7V-18.432MAAJ-T TXC CORPORATION 88990 2015+ CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1932649-5 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle
1932649-5 IC 59170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
52043-1 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Circular 4 AWG Crimp
52043-1 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
52043-1 Original 39786 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
52043-1 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
1899032 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 7 Position Terminal Block Header, Male Pins Green Screw Mount - Rear Flange
1899032 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1899032 Phoenix Contact 147580 2016+ HEADER 5.08MM 7POS SOLDERING Unitronix Electronics Limited
1899032 Phoenix Contact 289190 2016+ HEADER 5.08MM 7POS SOLDERING Renxim Technology Limited. sales@renxim.com