Location : Home > S > SIT1602ACT2-33S
SIT1602ACT2-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACT2-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACT2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139710 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACT2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57359 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACT2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 97670 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1546670-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws