Location : Home > S > SIT1602ACT7-28E
SIT1602ACT7-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACT7-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACT7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139500 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACT7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57149 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACT7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 98950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38008-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38008-03-0 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38008-03-0 NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432202-01-0 Curtis Industries 147370 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
432202-01-0 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7V26000001 Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À10ppm Crystal 10pF -30¡ãC ~ 75¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7910180000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 10-22 AWG
7910180000 Weidmuller 288170 2016+ TERM DISC W/LEVER 300V 10A WM BG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7910180000 Weidmuller 8000 2012+ TERM DISC W/LEVER 300V 10A WM BG EKT Electronics Co., Ltd
7910180000 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1804730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole