Location : Home > S > SIT1602AIL7-30S
SIT1602AIL7-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL7-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139910 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 57559 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 98070 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395040505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1961190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)