Location : Home > S > SIT3807AI-2-33EB
SIT3807AI-2-33EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3807AI-2-33EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3807AI-2-33EB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 139670 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT3807AI-2-33EB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57319 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3807AI-2-33EB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97370 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325001-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws