Location : Home > S > SIT8008AIU7-18S
SIT8008AIU7-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU7-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 139500 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 57149 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 98950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395205703 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
52264-4 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Circular 6 AWG Crimp
52264-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING TONGUE 6 AWG #5/16 TIN EKT Electronics Co., Ltd
52264-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING TONGUE 6 AWG #5/16 TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com