Location : Home > S > SIT9002AI-38N33EB
SIT9002AI-38N33EB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-87-133-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-133-41-035101 IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-133-41-035101 Preci-Dip 147370 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-133-41-035101 Preci-Dip 288750 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
11-142 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
11-142 UNI 8254 11-12+ TO-3 Nego IC Co.Doris@negoic.com
126-93-964-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
126-93-964-41-003000 IC 57780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-964-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-964-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287670 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-964-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN PLUGBL .900 64POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd