Location : Home > S > SIT9002AI-48H25EB
SIT9002AI-48H25EB
346-93-136-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 36POS GOLD
346-93-136-41-013000 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-136-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157360 2016+ CONN SOCKET SIP 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-136-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277310 2016+ CONN SOCKET SIP 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-93-136-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ STRIP SOCKET 36 POS PRESS FIT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3005235 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 6-24 AWG
3005235 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3005235 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3005235 Distributor 172370 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3005235 IC 38070 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
833-87-062-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
SMM-134-02-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
40-3572-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-3572-11 Aries Electronics 147620 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-3572-11 Aries Electronics 288890 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09-52-3073 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
T38158-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38158-15-0 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38158-15-0 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-87-015-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-87-015-10-001101 Preci-Dip 157080 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-015-10-001101 Preci-Dip 297450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-016-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-016-10-132101 Preci-Dip 157870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-016-10-132101 Preci-Dip 298790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68402-318 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
68402-318 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
68402-318 Amphenol FCI 298570 2016+ CONN RCPT 18POS .100 SNG SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68402-318 IC 56520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1883080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1883080000 Weidmuller 147120 2016+ SLDV-THR 5.00/48/180F 3.2 BK Unitronix Electronics Limited
346-87-116-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-116-41-035101 Preci-Dip 157390 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-116-41-035101 Preci-Dip 299130 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com