Location : Home > S > SIT9002AI-48H25ST
SIT9002AI-48H25ST
801-83-037-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-037-20-002101 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-037-20-002101 Preci-Dip 147790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
2-796695-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796695-1 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-796695-1 TE Connectivity AMP Connectors 298350 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1602810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 42 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1602810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 42POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602810000 Weidmuller 157370 2016+ TERM BLOCK HDR 42POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602810000 Weidmuller 298550 2016+ TERM BLOCK HDR 42POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-480764-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)
1-480764-0 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
1-480764-0 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-480764-0 TYCO 11000 14-15+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
7906210000 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
825440-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0395105520 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
03-06-1056 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.145" (3.68mm)
03-06-1056 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
03-06-1056 STOCK 45830 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
1277730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1277730000 Weidmuller 157070 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1277730000 Weidmuller 298910 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-10-009-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
830-10-009-20-001101 Preci-Dip 147710 2016+ CONN HDR 9POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
830-10-009-20-001101 Preci-Dip 288010 2016+ CONN HDR 9POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com