Location : Home > S > SLP222M080E1P3
SLP222M080E1P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP222M080E1P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP222M080E1P3 CAP ALUM 2200UF 20 80V SNAP 87350 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SLP222M080E1P3 CAP ALUM 2200UF 20 80V SNAP 806600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SLP222M080E1P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2200uF 80V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com