Location : Home > S > SLP271M220A3P3
SLP271M220A3P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP271M220A3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP271M220A3P3 CAP ALUM 270UF 20 220V SNAP 883200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLP271M220A3P3 CAP ALUM 270UF 20 220V SNAP 778000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLP271M220A3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270uF 220V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLP271M220A3P3 CAP ALUM 270UF 20 220V SNAP 1433200 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLP271M220A3P3 CAP ALUM 270UF 20 220V SNAP 88150 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com