Location : Home > S > SLP3-450-100-R
SLP3-450-100-R
Share on FacebookShare on Facebook
SLP3-450-100-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP3-450-100-R SLP3-450-100-R Bivar Inc LIGHT PIPE RIGID CLEAR 3MM erin@millionsunshi 0 Bivar Inc 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015911768 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 76 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold