Location : Home > S > SLP332M080H3P3
SLP332M080H3P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP332M080H3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP332M080H3P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLP332M080H3P3 CAP ALUM 3300UF 20 80V SNAP 1513500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLP332M080H3P3 CAP ALUM 3300UF 20 80V SNAP 88210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SLP332M080H3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 80V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLP332M080H3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 80V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd