Location : Home > S > SLP392M080C9P3
SLP392M080C9P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP392M080C9P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP392M080C9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3900uF 80V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLP392M080C9P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLP392M080C9P3 CAP ALUM 3900UF 20 80V SNAP 1518700 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLP392M080C9P3 CAP ALUM 3900UF 20 80V SNAP 88290 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SLP392M080C9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3900uF 80V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLP392M080C9P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3900uF 80V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-W1-24-9-100CS2870 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD