Location : Home > S > SLP392M080E7P3
SLP392M080E7P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP392M080E7P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP392M080E7P3 CAP ALUM 3900UF 20 80V SNAP 1322500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLP392M080E7P3 CAP ALUM 3900UF 20 80V SNAP 89070 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SLP392M080E7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3900uF 80V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLP392M080E7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3900uF 80V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
SLP392M080E7P3 CAP ALUM 3900UF 20 80V SNAP 600300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SLP392M080E7P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk