Location : Home > S > SLP472M050C5P3
SLP472M050C5P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP472M050C5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP472M050C5P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLP472M050C5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 4700uF 50V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLP472M050C5P3 N/A 30000 CDE 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
SLP472M050C5P3 N/A 30000 CDE 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
SLP472M050C5P3 N/A 30000 CDE 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
SLP472M050C5P3 CAP ALUM 4700UF 20 50V SNAP 1523900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com