Location : Home > S > SLP472M080H5P3
SLP472M080H5P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP472M080H5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP472M080H5P3 CAP ALUM 4700UF 20 80V SNAP 798100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLP472M080H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 4700uF 80V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLP472M080H5P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk