Location : Home > S > SLP822M025A5P3
SLP822M025A5P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP822M025A5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP822M025A5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 8200uF 25V 20 105C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLP822M025A5P3 CAP ALUM 8200UF 20 25V SNAP 1341200 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLP822M025A5P3 CAP ALUM 8200UF 20 25V SNAP 71250 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com