Location : Home > S > SLPX153M016C3P3
SLPX153M016C3P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX153M016C3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX153M016C3P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLPX153M016C3P3 CAP ALUM 15000UF 20 16V SNAP 880700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLPX153M016C3P3 CAP ALUM 15000UF 20 16V SNAP 775500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLPX153M016C3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 15000uF 16V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX153M016C3P3 CAP ALUM 15000UF 16V 20 SNAP 65000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor