Location : Home > S > SLPX822M063E4P3
SLPX822M063E4P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX822M063E4P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX822M063E4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 8200uF 63V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX822M063E4P3 CAP ALUM 8200UF 20 63V SNAP 1539900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLPX822M063E4P3 CAP ALUM 8200UF 20 63V SNAP 87470 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SLPX822M063E4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 8200uF 63V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX822M063E4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 8200uF 63V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd