Location : Home > S > SLR-332DUT32
SLR-332DUT32
Share on FacebookShare on Facebook
SLR-332DUT32 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLR-332DUT32 LED 3.2MM 610NM ORANGE DIFFUSED 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SLR-332DUT32 2012+ 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLR-332DUT32 Radial 9190 ROHM 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMH151-LPPE-D47-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 94 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SMH151-LPPE-D47-SP-BK Sullins Connector Solutions 157130 2016+ CONN HEADER 1MM 94POS Unitronix Electronics Limited
800-10-039-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-039-30-001101 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-039-30-001101 Preci-Dip 157250 2016+ CONN HDR 39POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-039-30-001101 Preci-Dip 299070 2016+ CONN HDR 39POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com