Location : Home > S > SMBG5945A/TR13
SMBG5945A/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
SMBG5945A/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPPE-D25-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-D25-SP-BK Sullins Connector Solutions 147040 2016+ CONN HEADER 1MM 50POS Unitronix Electronics Limited
M22-7131842 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M22-7131842 Harwin Inc. 157110 2016+ 18 SIL VERT SOCKET Unitronix Electronics Limited
M22-7131842 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-7131842 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039306047 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1-1986693-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986693-3 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986693-3 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1986693-3 TE Connectivity AMP Connectors 298610 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com