Location : Home > S > SMBJ4758C/TR13
SMBJ4758C/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
SMBJ4758C/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5539B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 500MW DO35
1N5539B MICROSEMI 10000 2013+ Low Voltage Surface Mount 500 mW Avalanche Diodes WLParts Electronics ltd
1N5539B MICROSEMI 2000 2013+ Low Voltage Surface Mount 500 mW Avalanche Diodes Protec Engineering (S) Pte Ltd
BZD27C16P-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 800MW SMF DO219
BZD27C16P-HE3-08 IC 38800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C16P-HE3-08 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZD27C16P-HE3-08 VIS 10170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
BZD27C16P-HE3-08 VIS 9870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
TZMA30-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 500MW SOD80
TZMA30-GS08 498765 13+ fenyang electronics co.,ltd
TZMA30-GS08 498765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TZMA30-GS08 19865 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
MSRF1560G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP
MSRF1560G ON 20000 2016+ TO-2202-LEADFULLPAK IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MSRF1560G ON Semiconductor 8000 2012+ DIODE SOFT REC 600V 15A TO-220FP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AU2PMHM3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCH 1KV 1.3A TO277A
6PCR-06-006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6PCR-06-006 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2716046 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2716046 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2716046 Phoenix Contact 8000 2012+ BARRIER BLOCK 8POS EKT Electronics Co., Ltd
1878846 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1878846 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1878846 Phoenix Contact 147160 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1878846 Phoenix Contact 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com