Location : Home > S > SN4R7M050ST
SN4R7M050ST
Share on FacebookShare on Facebook
SN4R7M050ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SN4R7M050ST ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SN4R7M050ST CAP ALUM 4.7UF 20 50V RADIAL 99130 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SN4R7M050ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4.7uF 50Volt 85C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd