Location : Home > S > SN74LVC1G07DSF2
SN74LVC1G07DSF2
Share on FacebookShare on Facebook
SN74LVC1G07DSF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001FG-1135CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 25MHz, 40MHz, 50MHz, 100MHz 10-CLCC
8N4Q001FG-1135CDI IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4Q001FG-1135CDI IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76FC-0150CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N4S270AC-1024CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz 6-CLCC
XC6SLX45T-2FG484C XILINIX 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC6SLX45T-2FG484C XILINIX 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC6SLX45T-2FG484C XILINX 100 16+ BGA-484D Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
XC6SLX45T-2FG484C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TE0712-02-200-1I Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontroller or Microprocessor Modules TE071x Embedded Module Artix-7 A200T 200MHz 1GB 32MB
XC4036XL-1HQ304C XILINX 12500 2016 QFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC4036XL-1HQ304C XILINX 20000 2016+ QFP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
UPD720200AF1-DAP-A RENESAS 10100 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
M2S005S-1VFG400 Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) ARM? Cortex?-M3 System On Chip (SOC) IC SmartFusion?2 FPGA - 5K Logic Modules 128KB 64KB 166MHz 400-VFBGA (17x17)
MB90F897YPMT-GTE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90895 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
108R-273K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27¦ÌH Unshielded Inductor 55mA 8 Ohm Max 2-SMD
108R-273K Electronics 25261 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
108R-273K IC 37652 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
108R-273K STOCK 46970 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
LC87FBG08AUJA-TLM-H Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers - Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 8KB (8K x 8) FLASH 24-SSOP
LC87FBG08AUJA-TLM-H ON 57619 1415+ IC MCU 8BIT 8KB FLASH 24SSOP Unitronix Electronics Limited
LC87FBG08AUJA-TLM-H ON 87370 2015+ IC MCU 8BIT 8KB FLASH 24SSOP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
M80-4C10405F1-04-325-00-000 74800 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
M80-4C10405F1-04-325-00-000 Harwin Inc. 157250 2016+ CONN RCPT MIX-TEK 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-89-2161 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
10-89-2161 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-89-2161 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-89-2161 Molex Connector Corporation 146970 2016+ CONN HEADER 16POS .100 VERT GOLD Unitronix Electronics Limited
1-794637-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold
1-794637-8 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ CONN HEADER 18POS DL 15GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
1-794637-8 TE Connectivity AMP Connectors 287610 2016+ CONN HEADER 18POS DL 15GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794637-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-794637-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
892-70-038-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-70-038-20-002101 Preci-Dip 147030 2016+ CONN HDR 38POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-70-038-20-002101 Preci-Dip 278910 2016+ CONN HDR 38POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
832-10-074-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 74 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
832-10-074-10-001101 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-10-074-10-001101 Preci-Dip 147280 2016+ CONN HDR 74POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
832-10-074-10-001101 Preci-Dip 288170 2016+ CONN HDR 74POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-103414-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-103414-1 TE Connectivity AMP Connectors 297390 2016+ CONN HEADER VERT .100 13POS 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-103414-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-103414-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT .100 13POS 30AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd