Location : Home > S > SP1202S02RB-PCB/NOPB
SP1202S02RB-PCB/NOPB
Share on FacebookShare on Facebook
SP1202S02RB-PCB/NOPB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D50K10K Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 10K OHM 50W
D50K10K brenda@hon 98510 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RJ13PR202 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2k Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ13PR202 Copal 12600 12+ TRIMMER 2K OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor