Location : Home > S > SPCX151M06R
SPCX151M06R
Share on FacebookShare on Facebook
SPCX151M06R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPCX151M06R SMD 80000 CornellDub World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
SPCX151M06R Aluminum Organic Polymer Capacitors 150uF 6.3Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SPCX151M06R Aluminum Organic Polymer Capacitors 150uF 6.3Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SPCX151M06R CAP ALUM 150UF 6.3V 20 SMD 26930 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SPCX151M06R Aluminum Organic Polymer Capacitors 150uF 6.3Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com