Location : Home > S > SPCX221M02R
SPCX221M02R
Share on FacebookShare on Facebook
SPCX221M02R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPCX221M02R Aluminum Organic Polymer Capacitors 220uF 2Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SPCX221M02R Aluminum Organic Polymer Capacitors 220uF 2Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SPCX221M02R CAP ALUM 220UF 2V 20 SMD 23831 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor