Location : Home > S > SPSX221M02R
SPSX221M02R
Share on FacebookShare on Facebook
SPSX221M02R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPSX221M02R SMD 80000 CornellDub World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
SPSX221M02R Aluminum Organic Polymer Capacitors 220uF 2Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SPSX221M02R Aluminum Organic Polymer Capacitors 220uF 2Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SPSX221M02R CAP ALUM 220UF 2V 20 SMD 11034 CDE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
SPSX221M02R Aluminum Organic Polymer Capacitors 220uF 2Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com