Location : Home > S > SRN2012-R47M
SRN2012-R47M
Share on FacebookShare on Facebook
SRN2012-R47M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SRN2012-R47M SMD 16000 BOURNS 17+ EKT Electronics Co., Ltd
SRN2012-R47M SMD 16000 BOURNS 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LFG120B Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 120mm Sq Fan Filter Guard Assembly ABS Louvered
LFG120B Orion Fans 8000 16+ FAN GUARD LOUVERED 120MM BLACK EKT Electronics Co., Ltd
LFG120B Orion Fans 8000 16+ FAN GUARD LOUVERED 120MM BLACK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LFG120B Orion Fans 8000 16+ FAN GUARD LOUVERED 120MM BLACK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
L37-5-640-320-5.0-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-5 SHEET 640X320X5MM W/ADH
L37-5-640-320-5.0-1A IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-20F-80-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB
ATS-19F-79-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-08A-01-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
F1200DD20 Filters Power Line Filter Modules FILTER POWER LINE EMI 20A SCREW
F1200DD20 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F1200DD20 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4400-084 Filters Feed Through Capacitors 1000pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
4400-084 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
910-555 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.555" (14.10mm) Natural
910-555 IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
005157859914 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Polystyrene 0.591" (15.00mm) Black